Arti-Bau - drukarnia etykiet samoprzylepnych na środki higieny

Arti-Bau – drukarnia etykiet samoprzylepnych na środki higieny
Kategoria
Opis

Arti-bau jest pierwszą na Dolnym Śląsku cyfrową drukarnią etykiet na roli. Dzięki oferowanej technologii druku możesz zamawiać etykiety w ściśle określonej ilości co pozwoli na oszczędność pieniędzy i wykorzystanie ich do innej działalności. W drukarni możesz zamówić wydrukowanie nawet małych ilości etykiet, które będą użyte np. podczas akcji reklamowych lub będą służyły do testów.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau fot.1

Etykiety drukowane są z wykorzystaniem atramentu UV i charakteryzują się wysoką odpornością na działania czynników zewnętrznych. Nie ulegną zniszczeniu pod wpływem promieniowania słonecznego, opadów atmosferycznych czy czynników mechanicznych i chemicznych. Wysyłając projekt na adres mailowy sklepu możesz otrzymać darmową wycenę.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau fot.2

Z drukarnią Arti-bau współpracuje wiele firm działających w różnych branżach co jest dowodem na wszechstronność i umiejętność zaoferowania produktu klientom z wielu sektorów. W celu lepszego poznania oferowanych usług warto wejść na stronę internetową drukarni lub skontaktować się mailowo bądź telefonicznie.

Drukarnia Etykiet Samoprzylepnych Arti-Bau

Telefon
717822678
Siedziba
ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
NIP
8971746284
REGON
020841468
  • Arti-Bau – drukarnia etykiet samoprzylepnych na środki higieny
  • Arti-Bau – drukarnia etykiet samoprzylepnych na środki higieny