Designerskie plisy okienne ze sklepu Winrol Wrocław

Designerskie plisy okienne ze sklepu Winrol Wrocław
Kategoria
Opis

Wrocławska firma Winrol, od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży rolet i żaluzji, które montowane są zarówno w prywatnych domach, jak i w różnego rodzaju instytucjach. W ofercie znaleźć można rolety rzymskie i klasyczne, żaluzje aluminiowe i drewniane, plisy okienne i zasłony. Aby ułatwić wybór odpowiedniego koloru żaluzji, sklep oferuje możliwość zamówienia kolorystycznych próbek przed dokonaniem ostatecznego zakupu.

plisy Wrocław

Plisy ze sklepu WinRol Wrocław fot.1

Ogromną zaletą zakupów w firmie Winrol, jest również to, że pracownicy sklepu dojeżdżają do klientów, dokonują pomiarów na miejscu. Udzielają także wszelkich specjalistycznych porad dotyczących produktu. To ogranicza możliwość pomyłki w rozmiarze czy niewłaściwym dopasowaniu do konkretnego okna.

plisy Wrocław

Plisy ze sklepu WinRol Wrocław fot.2

Oprócz tego w ofercie sklepu znaleźć można akcesoria do konserwacji drewna, w tym drewnianych żaluzji, jak specjalna szczotka i wosk. Każda wykonana usługa i każdy produkt objęte są dwuletnią gwarancją. Na stronie internetowej zobaczyć można wykonane projekty oraz poznać opinie klientów.

WinRol Rolety i Żaluzje

Telefon
506276482
Siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
NIP
8982119415
REGON
022023461
  • Designerskie plisy okienne ze sklepu Winrol Wrocław
  • Designerskie plisy okienne ze sklepu Winrol Wrocław