Nadent - gabinet stomatologiczny Wrocław

Nadent – gabinet stomatologiczny Wrocław
Kategoria
Opis

Nasza klinika stomatologiczna we Wrocławiu istnieje na rynku od wielu lat, świadcząc usługi poprawiające stan zdrowia każdego z naszych klientów. Dysponujemy doświadczoną kadrą fachowców, którzy potrafią naprawić każde zęby. Zakres naszych usług obejmuje wiele dziedzin stomatologii obejmujących stomatologię zachowawczą, estetyczną, ortodoncję, protetykę, implantologię oraz wiele innych dziedzin stomatologii.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który zapewnia realizację zabiegów stomatologicznych nawet w przypadku zębów wymagających bardzo specjalistycznego podejścia. Zaletą skorzystania z naszych usług jest nie tylko świetna kadra fachowców, ale także indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz bardzo atrakcyjne ceny realizowanych przez nas usług.

Gwarantujemy, że każdy, kto zdecyduje się leczyć swoje zęby w naszej klinice Nadent będzie zadowolony i będzie mógł cieszyć się naprawdę bardzo zdrowymi zębami. Bardzo serdecznie zapraszamy do nasz każdego, kto marzy o wyleczeniu swoich zębów w nienagannych warunkach.

Centrum Stomatologiczne Nadent

Telefon
713281222
Siedziba
ul. Henryka Sienkiewicza 116/2 50-347 Wrocław
NIP
8942597456
REGON
932225996
  • Nadent – gabinet stomatologiczny Wrocław