Proteza kończyny dolnej - Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Proteza kończyny dolnej – Sklep Ortopedyczny Med-Orth
Kategoria
Opis

Firma Med-Orth to specjalistyczna i najstarsza prywatna firma ortopedyczna we Wrocławiu. Firma zajmuje się głównie sprzedażą detaliczną gotowych już produktów medycznych oraz zaopatrzeniem ortopedycznym. Ponadto świadczy również usługi na indywidualnie zamówienia pacjentów. Nasi pracownicy to doświadczeni fizjoterapeuci i technicy w doborze i produkcji produktów medycznych i szewstwa ortopedycznego.

proteza kończyny dolnej

Proteza kończyny dolnej fot.1

Med-Orth współpracuje z rozmaitymi producentami sprzętu ortopedycznego, także z różnymi ośrodkami zdrowia. Nasza firma specjalizuje się w protezach kończyn. Zajmujemy się takimi zabiegami do zaprotezowania, jak: formowanie kończyny przez odpowiednie zabandażowanie, gojenie blizn przy zastosowaniu specjalistycznych środków, ćwiczenia wzmacniające i ćwiczenia przeciw działaniu powstawania przykurczów, masaże kończyn, odczulanie kikuta.

Proteza kończyny dolnej fot.2

Warto jak najszybciej odwiedzić pracownię protezową i porozmawiać z fizjoterapeutą. Wykonujemy takie protezy, jak: aparaty ortopedyczne, gorsety, czy buty ortopedyczne. Mamy bardzo różnorodne protezy w swojej ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą!

Telefon
713723033
Siedziba
Kościuszki 173 50-438 Wrocław
NIP
8990027389
REGON
930326316
  • Proteza kończyny dolnej – Sklep Ortopedyczny Med-Orth
  • Proteza kończyny dolnej – Sklep Ortopedyczny Med-Orth