Biznesowo

Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Ego Progres
Kategoria
Opis

Profesjonalna poradnia psychologiczna Ego Progres to miejsce, w którym specjaliści z dużym doświadczeniem świadczą klientom pomoc z zakresu psychologii i psychiatrii. Na wizytę można umówić się bezpośrednio, przez telefon, lub wypełniając formularz na stronie internetowej. Do każdego klienta podchodzi się tutaj indywidualnie, tak, by poznać źródło problemu i by unaocznić je konkretnej osobie, a następnie pracując nad nim, pozwalać na zażegnanie problemu i znalezienie optymalnego rozwiązania.

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Ego Progres fot.1

Pracujący w firmie psychologowie zapewniają nie tylko dyskrecję typową dla ich zawodu, ale przede wszystkim dobrą atmosferę spotkań, brak presji i swobodny, spokojny ton terapii, który pozwala na osiągnięcie najlepszych jej wyników.

Psycholog Wrocław - gabinet w poradni Ego Progres fot.2

Kadra Ego Progres ma doświadczenie zdobywane w placówkach klinicznych i cechuje się wyjątkową empatią, podejściem do klienta i zrozumieniem najtrudniejszych życiowych wyzwań, z jakimi zmagają się dorośli, nastolatkowie, pary i osoby w różnych, trudnych etapach swojego życia.

Poradnia Psychologiczna Ego Progres

Telefon
728173546
Siedziba
pl. Solny 13/52 50-061 Wrocław
NIP
8971877218
REGON
385774306
  • Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Ego Progres
  • Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Ego Progres

Wyślij wiadomość do właściciela oferty