Koronawirus, zagadka, spisek, czy choroba?

Wirus i jego zasięg

Dzisiejsze czasy zmieniły się, ograniczając szereg różnych wygód. Komfort życia społeczeństwa obniżył się poprzez utratę pracy. Przedsiębiorstwa tracą zyski, pracowników. Nie sposób zliczyć straty z dnia na dzień.
A sezon letni spowodował, że ludzie rozpoczęli podróże do innych krajów. Nad morze, czy do miast uzdrowiskowych. Tam tłumy przechadzają się, całymi rodzinami. Nie sposób przekonać by zachowali odstęp i tak dalej.
Czas jesienny to wprowadzenie stanu wyjątkowego na Słowacji, w Republice czeskiej. Tu ograniczenia mogą być bardzo trudne do zniesienia. Nie ma możliwości uczestniczenia w kursach, koncertach. Ludzie nie mogą się zbierać w grupach. Październik to trudny miesiąc dla obywateli.

Teorie spiskowe

Za hasłem koronawirus ukrywa się różne teorie spiskowe. One są przedstawiane w różnej formie. Od technologii, która ma zawładnąć kulą ziemską. Po rewolucję w Chinach, chipy wszczepiane ludziom. I wpływ wirusa w znacznym stopniu na imigracje, emigracje, państwo ISIS. Kosmici mogli to również przywieźć z innej planety.
Szereg nieścisłości przy całym teście. Test wykazuje zaledwie 80% prawdy. A 20% to może być wynik pozytywny lub negatywny. Tak i sms- y ze służby zdrowia dotarły do osób zdrowych. Powiadomiono ich o pozytywnym wyniku, a testów nie było zrobionych.
Ludzie są zamykani w karantenie na 14 dni. A nic im w gruncie rzeczy nie jest. Po prostu siedzą zamknięci w czterech ścianach odcięci od świata. I w sumie nic w tym złego. W końcu można choć raz odsapnąć od pracy. Pracownicy ciężko narzekający na ogrom pracy siedzą w domach. I w dodatku za płacę 60, czy 80 %. Coś niebywałego, położenie lagi na cały system. Nikt nie robi nadgodzin, wyścig szczurów poległ na całej linii.

Zawładnięcie kulą ziemską

Powstało coś nowego podczas pseudo pandemii. Próba stworzenia globalnego rządu. Rządu, który będzie rządził całą kulą ziemską. Niesamowite, że już nie wystarczy urząd premiera, prezydenta państwa. Mania wyższości przekroczyła ludzkie granice. Choć świat stanął nad przepaścią to jeszcze można być jego panem.
Wszędzie wojny, konflikty zbrojne, państwa są ograbiane na porządku dziennym. Społeczeństwo pozbawione podstawowych środków do życia. Najgorsze, barbarzyńskie metody wykonywane na ludziach z pomocą tych, co ich wybrali.

Podsumowując, koronawirus to zagadka tego roku. Roku bardzo trudnego, ograniczającego wolność ludzi. Obniżająca komfort życia, zmieniająca system monetarny, system pracy, itp.